Sukcesy w InO Klubu Imprez na Orientację

Azymut OsieZ przyjemnością przedstawiamy Państwu podsumowanie sukcesów Klubu Imprez na Orientację AZYMUT Osie. Kolejny raz członkowie klubu udowadniają, że w tej dziedzinie znajdują się wśród najlepszych zawodników w kraju.

Reprezentujący naszą gminę i swoje szkoły (Brzeziny, Osie i Wierzchy oraz szkoły średnie) członkowie Klubu Imprez na Orientację AZYMUT Osie odnieśli w mijającym roku wiele sukcesów. Najważniejsze z nich to:

• Mistrzostwo (Julia Aniszewska - Zuzanna Chudecka) i wicemistrzostwo (Dominik Chudecki – Miłosz Wąsikowski) Polski juniorów w Nocnych Marszach na Orientację (MnO).

• Zwycięstwo w cyklu Pucharu Polski Młodzieży PPM (juniorzy Dominik Chudecki i Miłosz Wąsikowski), na 3. miejscu Julia Aniszewska; w pierwszej siódemce tylko jedna zawodniczka spoza Azymutu.

• Wysokie miejsca naszych młodzieżowców w cyklu PPM 5. Aniela Bettka 6. Anna Deinowska, 7. Jan Bocian 8. Natalia Wąsikowska; w czołowej dwunastce połowa to nasi zawodnicy.

• 6. miejsce w PPM w kategorii dzieci dla debiutującej w tym roku w InO Joanny Krupy.

• W cyklu Pucharu Województwa Kujawsko-Pomorskiego juniorzy zajęli sześć czołowych miejsc, a zwyciężyli Jan Cichocki i Paweł Jezierski, młodzież od miejsca czwartego (Aniela Bettka i Anna Deinowska) do dziewiątego, dzieci od czwartego (Sara Adametz) do ósmego.

• W cyklu Pucharu Borów Tucholskich juniorzy całą szóstką na czele (1. miejsce Dominik Chudecki i Paweł Jezierski), młodzieżowcy pięć czołowych miejsc (zwyciężył Jan Bocian) i dzieci w pierwszej dwudziestce oddały tylko cztery miejsca zawodnikom spoza naszej gminy, a drugie miejsce zajęła Joanna Krupa.

• W cyklu Pucharu Kociewia sześciu juniorów na czele (wygrał Dominik Chudecki), w kategorii młodzieżowej pięć miejsc z przodu (zwyciężyła Aniela Bettka), w kategorii dzieci nasza trójka na czele (1. miejsce Joanna Krupa).

• Dodatkowo nasi zawodnicy startowali z sukcesami w Biegach na Orientację, reprezentując Technikum Leśne w Tucholi w swoich kategoriach wiekowych. Mistrzem Polski Szkół Leśnych został Dominik Chudecki, a wicemistrzem Paweł Jezierski. Wicemistrzostwo Polski Leśników zdobył Paweł Jezierski, który dzięki temu startował też w Mistrzostwach Europy Leśników.

Szczegółowe omówienie pracy Azymutu znajdzie się do końca grudnia na stronie www.bractwoczarnejwody.org.pl


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zielony Punkt KontrolnyReklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama