Sukcesy w InO Klubu Imprez na Orientację

Azymut OsieZ przyjemnością przedstawiamy Państwu podsumowanie sukcesów Klubu Imprez na Orientację AZYMUT Osie. Kolejny raz członkowie klubu udowadniają, że w tej dziedzinie znajdują się wśród najlepszych zawodników w kraju.

Reprezentujący naszą gminę i swoje szkoły (Brzeziny, Osie i Wierzchy oraz szkoły średnie) członkowie Klubu Imprez na Orientację AZYMUT Osie odnieśli w mijającym roku wiele sukcesów. Najważniejsze z nich to:

• Mistrzostwo (Julia Aniszewska - Zuzanna Chudecka) i wicemistrzostwo (Dominik Chudecki – Miłosz Wąsikowski) Polski juniorów w Nocnych Marszach na Orientację (MnO).

• Zwycięstwo w cyklu Pucharu Polski Młodzieży PPM (juniorzy Dominik Chudecki i Miłosz Wąsikowski), na 3. miejscu Julia Aniszewska; w pierwszej siódemce tylko jedna zawodniczka spoza Azymutu.

• Wysokie miejsca naszych młodzieżowców w cyklu PPM 5. Aniela Bettka 6. Anna Deinowska, 7. Jan Bocian 8. Natalia Wąsikowska; w czołowej dwunastce połowa to nasi zawodnicy.

• 6. miejsce w PPM w kategorii dzieci dla debiutującej w tym roku w InO Joanny Krupy.

• W cyklu Pucharu Województwa Kujawsko-Pomorskiego juniorzy zajęli sześć czołowych miejsc, a zwyciężyli Jan Cichocki i Paweł Jezierski, młodzież od miejsca czwartego (Aniela Bettka i Anna Deinowska) do dziewiątego, dzieci od czwartego (Sara Adametz) do ósmego.

• W cyklu Pucharu Borów Tucholskich juniorzy całą szóstką na czele (1. miejsce Dominik Chudecki i Paweł Jezierski), młodzieżowcy pięć czołowych miejsc (zwyciężył Jan Bocian) i dzieci w pierwszej dwudziestce oddały tylko cztery miejsca zawodnikom spoza naszej gminy, a drugie miejsce zajęła Joanna Krupa.

• W cyklu Pucharu Kociewia sześciu juniorów na czele (wygrał Dominik Chudecki), w kategorii młodzieżowej pięć miejsc z przodu (zwyciężyła Aniela Bettka), w kategorii dzieci nasza trójka na czele (1. miejsce Joanna Krupa).

• Dodatkowo nasi zawodnicy startowali z sukcesami w Biegach na Orientację, reprezentując Technikum Leśne w Tucholi w swoich kategoriach wiekowych. Mistrzem Polski Szkół Leśnych został Dominik Chudecki, a wicemistrzem Paweł Jezierski. Wicemistrzostwo Polski Leśników zdobył Paweł Jezierski, który dzięki temu startował też w Mistrzostwach Europy Leśników.

Szczegółowe omówienie pracy Azymutu znajdzie się do końca grudnia na stronie www.bractwoczarnejwody.org.pl


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama