wybory samorzdoweW minionych wyborach samorzdowych  mieszkacy naszej gminy dokonali swoich wyborw - oddali gosy na tych, ktrych chcieli zobaczy w radzie gminy, w radzie powiatu, czy te sejmiku wojewdztwa. W wyborach tych okazali te swoje poparcie dla urzdujcego wjta - Michaa Grabskiego. Na niego zagosowao blisko 90 % mieszkacw, ktrzy wrzucili swj gos do urny. Takim wysokim poparciem dla swojej osoby i dokona za poprzednie lata mog cieszy si tylko nieliczni wjtowie w Polsce. Taki wynik, to nie tylko wyraz spoecznego poparcia, to take zobowizanie do jeszcze wikszego wysiku na rzecz naszej gminy - Gminy Osie... W wyniku gosowania do Rady Gminy Osie weszli nastepujcy kandydaci:

 1. Bocian Jacek
 2. Deinowski Mariusz
 3. Grecka Katarzyna
 4. Jdryczka Henryk
 5. Kater Wojciech
 6. Kozowska Irena
 7. Nastrny Kazimierz
 8. Poroyski Janusz
 9. Ryski Krzysztof
 10. Ryski Lech
 11. Siekierkowski Przemysaw
 12. Sowiski ukasz
 13. Spychalski Jerzy
 14. Warzyski Dawid
 15. Wakowski Roman

Z naszej gminy do Rady Powiatu wieckiego weszy dwie osoby: Jzef Belt i Andrzej Kowalski. Przypominamy, e byli oni take radnymi poprzedniej kadencji.

Wizualizacja wynikw wyborw w gminie, powiecie, wojewdztwie i kraju znajduje si na stronie internetowej Pastwowej Komisji Wyborczej >>>

 


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zielony Punkt KontrolnyReklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama