Kącik przedsiębiorcy

Spotknia: "Sukcesja w biznesie" i "Jednolity Plik Kontrolny"

czwartek, 02 listopada 2017 15:02

Inkubator Przedsiębiorczości wraz z Lokalną Grupą Działania „Gminy Powiatu Świeckiego” w ramach obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2017


Więcej: Spotknia: "Sukcesja w biznesie" i "Jednolity Plik Kontrolny"

 

Seminarium dla przedsiębiorców "Wpływ rynku w pracy na rozwój gospodarczy"

czwartek, 12 października 2017 07:44

Zapraszamy na seminarium „Wpływ rynku pracy na rozwój gospodarczy", które odbędzie się 25 października 2017 roku w godz. 9:15-13.30 w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu, przy ul. Plac Teatralny 2 (I p, sala Patio).

Więcej: Seminarium dla przedsiębiorców "Wpływ rynku w pracy na rozwój gospodarczy"

 

Ogłoszenie o naborze wniosków oraz zapisy na szkolenie

poniedziałek, 07 sierpnia 2017 12:45

Ogłoszenie o naborze wniosków na rozwijanie działalności gospodarczej www.lgdswiecie.pl

Jednocześnie trwają zapisy na szkolenie dotyczące niniejszego naboru, które odbędzie się w dniu 8 sierpnia 2017r. w siedzibie LGD, od godz. 10:00 do 14:30 – szczegóły na stronie LGD.

Doradztwo w zakresie przygotowania wniosków w ramach w/w naboru rozpocznie się po szkoleniu, tj. od dnia 9 sierpień 2017r. – można zapisywać się na terminy.

 

Spotkanie informacyjne w zakresie podejmowania działalności gospodarczej

środa, 08 lutego 2017 07:53


alt

 

Załóż firmę przez telefon !

środa, 18 stycznia 2017 11:12

Nowe proaktywne usługi Ministerstwa Rozwoju dla przedsiębiorców.

Załóż firmę przez telefon!

Ministerstwo Rozwoju uruchomiło nowe usługi dla przedsiębiorców. Od stycznia 2017 można już zarejestrować własną firmę przez telefon. Kolejnym udogodnieniem jest telefoniczne powiadamianie o zbliżających się, ważnych terminach i zmianach w przepisach. Nowe usługi to kolejny krok w kierunku przyjaznej e-administracji.

Usługa telefonicznej rejestracji działalności gospodarczej dostępna jest pod numerem 801 055 088.

Więcej: Załóż firmę przez telefon !

 

Spotkanie inf. - działalność gospodarcza

poniedziałek, 05 grudnia 2016 13:00

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bydgoszczy oraz Inkubator Przedsiębiorczości w Świeciu zapraszają na spotkanie informacyjne pt.:„Możliwości wsparcia na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz rozwój przedsiębiorstw w ramach funduszy europejskich w perspektywie 2014 – 2020” w oparciu o aktualnie ogłoszony Harmonogram naborów wniosków na 2017 rok (RPO W K-P).


Więcej: Spotkanie inf. - działalność gospodarcza

 

Bezpłatne konsultacje - FUNDUSZE UNIJNE !

wtorek, 11 października 2016 07:53

Inkubator Przedsiębiorczości w Świeciu wraz z Punktem Informacyjnym o Funduszach Europejskich w Bydgoszczy zapraszają na kolejne bezpłatne konsultacje dotyczące możliwości uzyskania wsparcia finansowego w ramach Funduszy Europejskich (Program Regionalny oraz Programy Krajowe).

Więcej: Bezpłatne konsultacje - FUNDUSZE UNIJNE !

 

Bezpłatne konsultacje!

poniedziałek, 06 czerwca 2016 13:11

DYŻUR SPECJALISTÓW OD FUNDUSZY UNIJNYCH w Świeciu!

Inkubator Przedsiębiorczości w Świeciu wraz z Punktem Informacyjnym o Funduszach Europejskich w Bydgoszczy zapraszają na bezpłatne konsultacje dotyczące możliwości uzyskania wsparcia finansowego w ramach Funduszy Europejskich (Program Regionalny oraz Programy Krajowe).

Podczas konsultacji będzie można uzyskać informacje na temat wsparcia, jakie można otrzymać z Funduszy Europejskich m.in. na rozpoczęcie działalności gospodarczej, na rozwój firmy, inicjatywy lokalne itp.

Więcej: Bezpłatne konsultacje!

 

Uwaga przedsiębiorcy!

środa, 02 grudnia 2015 14:25

Ponownie przedstawiamy Państwu serwis www.mikroporady.pl, w którym podane są ważne informacje przydatne i pomocne dla początkujących i małego Przedsiębiorcy. Celem działalności tego serwisu www.mikroporady.pl jest bezpłatne i nieograniczone w czasie dostarczenie pomocy początkującym firmom na każdym etapie rozwoju w postaci wzorów umów, regulaminów, instrukcji, porad i rekomendacji wraz z aktualnym orzecznictwem, uwagami i komentarzami a zarejestrowani użytkownicy otrzymują bezpłatnie cotygodniowy biuletyn z nowymi poradami wg aktualnie obowiązującego stanu prawnego.

 

Spotkanie informacyjne

piątek, 20 listopada 2015 14:04

Uprzejmie informujemy, że dnia 03.12.2015 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Świeciu na ulicy Hallera 9, odbędzie się spotkanie informacyjne nt. "Możliwości pozyskania wsparcia unijnego dla przedsiębiorców w nowej perspektywie 2014-2020".

Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej >>>>>>

 

Przedsiębiorca z klimatem

poniedziałek, 16 listopada 2015 15:30

Na prośbę Fundacji na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa przedstawiamy informację o projekcie „Przedsiębiorca z klimatem”, realizowanym przez tę fundację. Celem przedsięwzięcia jest podnoszenie wiedzy w zakresie ograniczenia oddziaływania mikro, małych i średnich przedsiębiorstw na środowisko i zmiany klimatyczne. W jego ramach są m.in. prowadzone działania informacyjno-edukacyjne z zakresu efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach oraz konkurs ,,Przedsiębiorca z klimatem”. Przygotowano również poradnik dla przedsiębiorców dotyczący ograniczania zużycia energii w firmie, który dostępny jest na stronie http://www.przedsiebiorcazklimatem.pl/

Szczegółowe informacje o projekcie i konkursie w załącznikach poniżej.

Kampania informacyjna >>>>>

Informacja o konkursie >>>>>

 

Obchody Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

piątek, 13 listopada 2015 09:07

W dniach od 16 do 22 listopada Inkubator Przedsiębiorczości wraz z Lokalną Grupą Działania włącza się w obchody Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Z tej okazji organizowane są warsztaty z tworzenia modeli biznesowych oraz konkurs krzyżówkowy. Zapisy na warsztaty trwają do 18 listopada - liczba miejsc ograniczona. Więcej informacji znajduje się poniżej :


Więcej: Obchody Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości